192. SOLNICZKA ŁÓDECZKOWA NA DELFINKACH, Polska, Warszawa. Ludwik Nast, ok. 1830

3,400.00

Srebro, próba 12, wewnątrz złocona; waga 118,5 g, 8,5 x 10,5 x 5,2 cm

Puncowanie: Nast; 12; uroboros; w Warszawie

Wyryty monogram JJ

Cena wywoławcza 2500

Estymacja 3000 – 3500

Aukcja 231, 13 kwietnia 2024r.