MEDAL, EMERYK HUTTEN CZAPSKI, 1878

720.00

Projektant: J. Jarnuszkiewicz

Brąz, śr 70 mm

Oprawa intarsjowana z ok. 1900 r. ; 6,2 x 11,8 cm

Emitent: PTAiN, Sekcja Numizmatyczna w Łodzi
Paszkowycz 46/78