240.00 zł
ŁUK TRIUMFALNY W POMPEJACH, 1977
Akwarela, papier; 24 x 34 cm (w świetle ramy)
Sygnowany l.d.: Giovanni Gallo 77
Giovanni GALLO
ur. 1915
Włoski akwarelista, weducista.