455. Giovanni GALLO

100.00

ŁUK TRIUMFALNY W POMPEJACH, 1977

Akwarela, papier; 24 x 34 cm (w świetle ramy)

Sygnowany l.d.: Giovanni Gallo 77

Cena wywoławcza 100

Estymacja 300 – 400

Giovanni GALLO

ur. 1915

Włoski akwarelista, weducista.