Helma FISCHER OELS

360.00

FONTANNA NA RYNKU W HANOWERZE

Akwaforta kolorowana akwarela, papier; 27 x 18,7 cm

Sygnowany ołówkiem pod ryciną: Hannover Orig. Rad. Fischer Oels

Helma FISCHER OELS

1860 – 1944

Graficzka akwaforcistka tworząca w Oleśnicy; członek Stowarzyszenia Artystek Śląskich. Autorka widoków Oleśnicy, Wrocławia i okolic, wydawanych m.in. we Wrocławiu przez B. Richtera i B. Wenzla oraz w Oleśnicy przez Geschwister Rosch, często w formie pocztówek.