069. Antoon van DYCK – według

2,000.00

ODPOCZYNEK W CZASIE UCIECZKI DO EGIPTU, k. XIX w.

Olej, płótno; 84,5 x 73 cm

Sygnowany l.d.: van Dyck cop. (…)

Cena wywoławcza 2000

Estymacja 2500 – 3000

Aukcja 217, 19.11.2022