527. Malarz czeski lub słowacki

2,500.00

MARTWA NATURA, 1987

Olej, tektura; 35 x 50 cm

Sygnowany p.d.: J. Čikowski (?) / 87

Cena wywoławcza 2500

Estymacja 3200 – 3500