Janina KONDRACKA-OKORNICKA

480.00

WARSZAWA, 1952

Akwaforta, papier naklejony na tekturę; 20 x 17,7 cm (kompozycja)

Sygnowana ołówkiem pod ryciną: Warszawa akwaforta JKondracka 1952