3,768.78 zł
DROGA III, 2015
Akryl, płótno; 140 x 105 cm
Sygnowany na odwrocie: Jacek Zając / 2015 / Droga
Ulotność wrażenia, zmienność światła połączone zostało z nastrojem tajemniczości i melancholii. Kompozycje jego obrazów są starannie wybrane z krajobrazu. Paleta artysty prezentuje całą gamę niuansów kolorystycznych, zestawień i przejść, które stanowią o sile wyrazu tego malarstwa. Obrazy malowane są wyraźnym duktem pędzla co powoduje, co stwarza rozedrganą, dynamiczną rzeczywistości.