Jacek ZAJĄC

3,768.78

DROGA III, 2015

Akryl, płótno; 140 x 105 cm

Sygnowany na odwrocie: Jacek Zając / 2015 / Droga

Ulotność wrażenia, zmienność światła połączone zostało z nastrojem tajemniczości i melancholii. Kompozycje jego obrazów są starannie wybrane z krajobrazu. Paleta artysty prezentuje całą gamę niuansów kolorystycznych, zestawień i przejść, które stanowią o sile wyrazu tego malarstwa. Obrazy malowane są wyraźnym duktem pędzla co powoduje, co stwarza rozedrganą, dynamiczną rzeczywistości.