1,255.79 zł
KOŚCIÓŁ NAD WODĄ
Olej, płótno; 50 x 35 cm
Sygnowany p.d.; D. Szybiński
Dariusz SZYBIŃSKI
1955 Warszawa – 2008
Malarz i grafik. W 1981 ukończył warszawską Akademię Sztuk Pięknych.