Bronisław KARPIŃSKI

753.48

TANIEC GÓRALSKI, 1987

Olej, płótno; 50 x 60 cm

Sygnowany l.d.: Karp 87

Na odwrocie: Bronisław Karpiński / Taniec góralski / płótno olej 50 x 60 / 1987