753.48 zł
TANIEC GÓRALSKI, 1987
Olej, płótno; 50 x 60 cm
Sygnowany l.d.: Karp 87
Na odwrocie: Bronisław Karpiński / Taniec góralski / płótno olej 50 x 60 / 1987