408. KIELICH, Niemcy, Drezno, Hermann Behrnd, XX w.

350.00

Srebro, próba 800, waga 167,8 g, wys. 14,5 cm

Puncowanie: półksiężyc, korona, 800 HB 4

Cena wywoławcza 350

Estymacja 800 – 900