WAZON, Niemcy, Linz nad Renem, Römische Glashütte Linz, 2 poł. XX w.

720.00

Szkło wolnoformowane, fioletowe, powlekane żółtym, iryzowane, wys. 16, śr. 20 cm

Sygnowane stemplem: RGH