156. SYGNET Z HERBEM JASTRZĘBIEC, XIX/XX w.

12,000.00

Złoto, próba 3, szafir

waga 26,8 g, rozmiar 19 mm, pole 15 x 12 mm

Puncowanie: pierwotna cecha – nieczytelna; w sześciokącie W, głowa rycerza, 3 – cecha probierni warszawskiej z lat 1963 – 86

Cena wywoławcza 12000

Estymacja 15000 – 18000