Salvador DALI

1,440.00

POCHLEBCA, 1963

Akwaforta, akwatinta, papier; 33 x 26 cm (arkusz)

Sygnowany z płyty śr. d.: Dali

il. do: Dante, Boska Komedia, Piekło, Pieśń 18

wyd. Les Heures Claires, 1963, egz. 118 z 165

certyfikat