Tadeusz Michał SIARA

240.00

OBSERWATORIUM 11, 1998

Akwaforta, papier; 14,5 x 11 cm (odcisk płyty)

Sygnowany ołówkiem pod ryciną: Obserwatorium 11 Siara tm 98

Oprawiony

Tadeusz Michał SIARA

ur. 1914 Kuczynce

Absolwent Wydziału Grafiki w Katowicach krakowskiej ASP. W 1975 r. otrzymał stypendium Rządu Królestwa Holandii w Rietveld Akademie w Amsterdamie. Uprawia wyłącznie grafikę warsztatową – akwafortę. Prezentował swoje prace na ponad 50 wystawach indywidualnych w Polsce, holandii, Szwecji, Niemczech, Bułgarii, Francji i Czechach. Wielokrotnie brał udział w międzynarodowych biennale i triennale grafiki.