002. Ludwik WERNER

1,200.00

PEJZAŻ ZIMOWY Z TRZEMA DRZEWAMI PRZED DOMEM

Olej, tektura; 25 x 36 cm

Sygnowany LWerner

Ludwik WERNER

1900 – 1961

Pejzażysta związany z Lublinem

Cena wywoławcza 1200

Estymacja 1600 – 2000

Aukcja 215, 17.09.2022