KUFEL, XVIII w.

3,000.00

Łużyce, prawdopodobnie Mużaków (Muskau)
Kamionka szaro – brązowa, szkliwo solne i ziemne, cyna; wys. 19 cm
Na pokrywie punca: dwugłowy orzeł z tarczą na piersiach