CZTERY MEDALE

3,600.00

CZTERY MEDALE

MEDAL WDZIĘCZNOŚCI WYZWOLICIELOM PRUS WSCHODNICH, 1915

Srebro, próba 990, waga 18,09 g, śr. 35 mm

A: głowa, Generalfeldmarschal von Hindenburg

R: żołnierze pozdrawiani przez cywili, Weltkrieg 1914-1915 Dem Befreier Ostpreussens das dankbare Vaterland

MEDAL, ZAWODY STRZELECKIE, Gorzów Wielkopolski, 1910

Srebro, próba 950, waga 27,19 g, śr. 40 mm

A: orzeł, wokół winiec laurowy, wokół napis: Branderburgisches Provinzial Bundeschiessen Lansberg a/W 1910

R: w półpostaci mężczyzna ze strzelbą, sygnatura: M. & W. ST. (meyer & Wilhelm)

Na boku wybite: 950 Silber

MEDAL, 100 LAT WOJNY WYZWOLEŃCZEJ, Berlin Oertel, 1913

Wyd. Towarzystwo Strzeleckie w Grudziądzu

Srebro, próba 990, śr.35 mm, waga 15,8 g

A: orzeł na panopliach, 1813 1913, Oertel Berlin

R: Góra Zamkowa w Grudziądzu, Gesellschaft Schiessen Graudenz 1913

Na boku wybite: Silber 990

MEDAL, ZAWODY STRZELECKIE W KOLONII, 1930

Srebro, próba 990, waga 28 g, śr. 40 mm

A: 19 Deutsches Bundes Schiessen Köln 1930

R: katedra w kolonii

Na boku wybite: Carl Poellath Schrobenhausen 990