Halina NAZAROW-NIECIULIŃSKA

1,255.79

DZIEWCZYNA NA ŁĄCE, poł. XX w.

Olej, płótno; 42 x 50 cm

Halina NAZAROW-NIECIULIŃSKA

1924 – 1996

Absolwentka (1952) warszawskiej ASP.