070. MADONNA Z DZIECIĄTKIEM, XVII / XVIII w.

7,500.00

Olej, płótno dublowane; 75 x 60 cm

Cena wywoławcza 7000

Estymacja 10000 – 12000

Aukcja 226, 14.10.2023