359. Margarete FRÄNKEL

2,600.00

SPRZEDAWCA DROBIU, 1923

Olej, deska; 62 x 45 cm

Sygnowany l.d.: Marg. Fränkel Kop. 1923.

Na odwrocie stempel: Kopie nach nr 1773 der Gemäldegalerie zu Dresden 1923 117

Pierwowzorem jest obraz Gabriela Metsu z 1662, znajdujący się galerii Drezdeńskiej.

Cena wywoławcza 2400

Estymacja 3000 – 3500