Eugeniusz WITWICKI

4,800.00

PIERWSI CHRZEŚCIJANIE, 1886

Olej, tektura; 35 x 25 cm

Sygnowany l.d.: 1886 / Monachjum; Euge. Witwicki

Malarz i grafik aktywny w latach 80. XIX w.