ŁYŻKA WAZOWA, Niemcy, 3 ćw. XIX w.

600.00

Srebro, próba 12, waga 136,6 g, dł. 33 cm

Puncowanie: 12 D.V.&S

Wyryty monogram: JH

Stan: wgniecenia