WAZON TYPU SATSUMA Z DAMAMI NAD WODĄ, Japonia, XX w.

1,200.00

Porcelana, kobalt podszkliwny, farby naszkliwne, złocenie, wys. 27 cm

Sygnowany ideogramami japońskimi