TATRY, MAPA TURYSTYCZNA

180.00

opr. Tadeusz Zwoliński

Ministerstwo Komunikacji, Tadeusz Zwoliński, 1948

Skala 1; 5000-; 59 x 109 cm

Stan: naklejona na płótno, drobne ubytki