NÓŻ DO PAPIERU, MINIATURA MIECZA, Chiny, XX w.

354.00

Stal, mosiądz, masa plastyczna, kość, dł. cłk. w pochwie 14 cm

Puncowanie: skrzyżowane młotki, ideogramy chińskie

Stan: ubytki pochwy