052. Marcin JABŁOŃSKI – przypisywany

8,500.00

PARA PORTRETÓW: TEKLA MORAWSKA Z MĘŻEM, poł. XIX w.

Olej, płótno dublowane; 2x(62 x 47 cm)

Mężczyzna nosi austriacki mundur obywatelski.

Cena wywoławcza 8500

Estymacja 10000 – 12000