KUBEK W STYLU RENESANSOWYM, Niemcy, Berlin, Henniger, poł. XIX w.

354.00

Plater na nowym srebrze, wys.7, śr. 6 cm

Puncowanie: H, orzeł, Co Henniger / Depon: