NIEDŹWIEDŹ POLARNY, Polska, Czeladź, Józefów, 1 poł. XX w.

2,242.00

Fajans; wys. całkowita 22,5 cm, cokół: 21 x 10,8 cm

Sygnatura: drukowana podszkliwnie: w owalu: Józefów Czeladź i rysunek niedźwiedzia polarnego | na cokole wycisk w masie: FJ