POPOW

1,180.00

NA ŁĄCE, k. XIX w.

Olej, płótno; 44,5 x 31,5 cm

Sygnowany p.d.: Поповъ

Na odwrocie nalepka z moskiewskiego antykwariatu z 1986 r z opisem pracy