Malarz rosyjski

1,180.00

DZIEWCZYNA W WIEŃCU, pocz. XX w.

Olej, płótno; 40 x 30 cm

Sygnowany p.d.;И.Л(…)

Na odwrocie nalepka z moskiewskiego antykwariatu z 1986 r z opisem pracy