FILIŻANKA Z KUROPATWAMI, Chiny, 2 poł. XX w.

708.00

Porcelana, farby naszkliwne, złocenie, wys. 5,5 cm, śr. spodka 12,7 cm

Sygnowana czarną farbą ideogramami Chińskimi: Da Ming Chenghua Nian Zhi