CUKIERNICA SKRZYNKOWA, Polska, Kraków, po 1931

3,000.00

Srebro, próba 3, wewnątrz złocona, waga 379 g; 7,7 x 13,5 x 11,5 cm
Puncowanie: JW; 3, głowa w chuście , K