Jan Piotr NORBLIN de la GOURDAINE

2,950.00

WYBÓR PRZEMYSŁAWA NA KRÓLA CZESKIEGO, 1777

Akwaforta, papier; 37 x 29 cm (w świetle p-p)

Sygnowany z płyty l.d.: Norblin fecit 1777 a Wolssin en Lithuanie

Stan: papier ściemniały, uzupełniane górne rogi, ślady złożenia

Oprawiony