KOMPOTIERA W STYLU KLASYCYSTYCZNYM, Polska, Warszawa, Bracia Buch, ok. 1900

1,180.00

Plater na mosiądzu i cynie, szkło bezbarwne, szlifowane, 9,5 x 32,5 x 8,5 cm

Puncowanie: B.Buch; W.M.F. Warszawa Galw; 4