KOLUMNA NAPOLEONA, Francja, XIX w.

10,800.00

Brąz, czarny marmur (podstawa); wys. całk. 65 cm

Stan: ubytki na krawędzi marmurowej podstawy

Redukcja pomnika wzniesionego w 1810 r. na Placu Vendôme w Paryżu . Stoi tam do dziś.