Leon WYCZÓŁKOWSKI

2,160.00

KOŚCIÓŁ PIOTRA I PAWŁA, 1915

Litografia, Papier; 20 x 30 Cm (tinta)

Sygnowany z kamienia p.d.: LWyczółkowski

Z teki KRAKÓW. 12 autolitografii. Kredą i piórem rysował  Profesor Leon Wyczółkowski Warszawa 1915. Warszawskie Towarzystwo Artystyczne, Drukarnia i Litografia Jana Cotty tbl. 7