WAZON Z DOSTOJNIKIEM, Japonia, Satsuma, XX w.

826.00

Porcelana, farby naszkliwne, złocenia, wys. 16,5 cm, ceramiczna podstawka

Sygnowany czerwona farba naszkliwnie: ideogram japoński, szarym drukiem: Made in Japan