DZBAN Z BARANKIEM EUCHARYSTYCZNYM, Bolesławiec, 2 poł. XVIII w. i Ząbkowice Śląskie, Hermann Przybilla, ok. 1870 (okucie)

6,000.00

Kamionka szkliwiona, nakładki, oprawa cynowa, wys. całk. 32,5 cm

Puncowanie: brama z trzema wieżami, wokół napis: H.Przibilla Frankenstein