Karol AUER

354.00

RYNEK GŁÓWNY WE LWOWIE

Litografia,, papier; 23,7 x 30,7 cm (arkusz)

Sygnowany z kamienia: Auer rys i lit. u P.Pillera we Lwowie

Z: GALICYJA w obrazach, czyli Galeryja litografowanych widoków, okolic i najznamienitszych zabytków w Galicyji, Lwów 1837-1838