WISIOREK – GŁOWA WILKA, Polska, Poznań, W. Kruk, ok. 2000

472.00

Srebro, próba 925, waga 31 g, dł. głowy 38 mm

Puncowanie: P/925, głowa w chuście

Sygn.: W.Kruk / Freedom