517. Stanisław DAWSKI

400.00

EKSLIBRYS WŁASNY

Akwaforta, akwatinta; 10 x 8 cm (odcisk płyty)

Sygnowany ołówkiem pod ryciną; Dawski

Cena wywoławcza 400

Estymacja 600 – 700