004. Aleksander TUREK

1,100.00

KWIATY, 1986

Olej, płótno; 125 x 100 cm

Sygnowany p.d.: A. Turek

Cena wywoławcza 1100

Estymacja 2500 – 3000

Aleksander TUREK

1933 – 2016

Malarz i grafik, uczeń E. Eibischa w warszawskiej ASP (1955-1961), następnie do 1979 r. wykładowca tej uczelni. Malował pejzaże, akty, uprawia także litografię i rzeźbę. Uczestnik wielu wystaw krajowych i zagranicznych. Laureat licznych nagród.