316. SAMOWAR CYLINDRYCZNY, Rosja, XIX/XX w.

400.00

SAMOWAR CYLINDRYCZNY, Rosja, XIX/XX w.

Puncowanie: 751812

Stan: brak uchwytu pokrywki

Cena wywoławcza 300

Estymacja 400 – 450

Aukcja 200, 06.03.2021