400.00 zł
SAMOWAR CYLINDRYCZNY, Rosja, XIX/XX w.
Puncowanie: 751812
Stan: brak uchwytu pokrywki
Cena wywoławcza 300
Estymacja 400 – 450
Aukcja 200, 06.03.2021
Archiwum