354. SAMOWAR typu kieliszek, Rosja, pocz. XX w.

200.00

Mosiądz, niklowanie, drewno (uchwyty), wys. 50 cm

Puncowanie: T.K trzy gwiazdki

Stan: niklowanie przetarte

Cena wywoławcza 200

Estymacja 400 – 500

Aukcja 221, 04.01.2023