Iwan Iwanowicz SZYSZKIN

1,888.00

WNĘTRZE LASU, 1873

Akwaforta, akwatinta, papier; 148 x 104 mm (kompozycja); 40,5 x 30,5 cm (arkusz)

Sygnowany z płyty pod ryciną: Шишкинъ 1873 -99; typograficznie l.d.: No 5 / Собственность A. Ф. Маркса