023. PEJZAŻ Z RZEKĄ, poł. XX w.

800.00

Olej, płótno; 40,5 x 80,5 cm

Sygnowany p.d.: TJudas (?)

Cena wywoławcza 800

Estymacja 1000 – 1200

Aukcja 198, 12.12.2020