590.00 zł
MAŁA MAMUSIA, 1947
Akwaforta, akwatinta, papier; 22,5 x 16,5 cm (kompozycja)
Sygnowany z płyty l.d.: JH; ołówkiem pod ryciną: „Mała mamusia J. Habrik-Wiśniewska 1947 r. X
Stan: papier rozdarty u dołu (poza kompozycją)
Jadwiga HABRIK-WIŚNIEWSKA
1887 – 1964