Jadwiga HABRIK-WIŚNIEWSKA

590.00

MAŁA MAMUSIA, 1947

Akwaforta, akwatinta, papier; 22,5 x 16,5 cm (kompozycja)

Sygnowany z płyty l.d.: JH; ołówkiem pod ryciną: „Mała mamusia J. Habrik-Wiśniewska 1947 r. X

Stan: papier rozdarty u dołu (poza kompozycją)

Jadwiga HABRIK-WIŚNIEWSKA

1887 – 1964