Otto AGUIAR

7,080.00

ARIADNA, 2004

Gilcee podmalowane, płótno; 93 x 59 cm

Sygnowany p.d.: OttoAguiar

Edycja limitowana 245 egzemplarzy

Otto AGUIAR

1938 – 2006

Malarz brazylijski. Absolwent Uniwersytetu Sztuk Pięknych w Rio de Janeiro.

Miał własny wyjątkowy styl. Tworzył bajecznie kolorowe kompozycje z kobietami wśród kwiatów.