1,180.00 zł
BUKIET ROMANTYCZNY
Olej, płótno; 40 x 40 cm
Sygnowany p.d.: Pola; sygnowany, opisany na odwrocie
Paulina LESZCZYŃSKA
ur. 1974
Absolwentka warszawskiej ASP (dyplom w 2005 roku na wydziale Grafiki Użytkowej) Przez wiele lat zajmowała się projektowaniem graficznym dla firm, realizacją autorskich programów artystycznych dla dzieci, malarstwem i ilustracją. Obecnie skupia się wyłącznie na malarstwie sztalugowym i rysunku. Jest autorką wielu wystaw indywidualnych i zbiorowych w Polsce i zagranicą. Ulubionym tematem malarskim są kwiaty i abstrakcje. W swych pracach dąży do deformacji form na rzecz koloru, jego drżenia i oddziaływania.