Paulina LESZCZYŃSKA

1,180.00

BUKIET ROMANTYCZNY

Olej, płótno; 40 x 40 cm

Sygnowany p.d.: Pola; sygnowany, opisany na odwrocie

Paulina LESZCZYŃSKA

ur. 1974

Absolwentka warszawskiej ASP (dyplom w 2005 roku na wydziale Grafiki Użytkowej) Przez wiele lat zajmowała się projektowaniem graficznym dla firm, realizacją autorskich programów artystycznych dla dzieci, malarstwem i ilustracją. Obecnie skupia się wyłącznie na malarstwie sztalugowym i rysunku. Jest autorką wielu wystaw indywidualnych i zbiorowych w Polsce i zagranicą. Ulubionym tematem malarskim są kwiaty i abstrakcje. W swych pracach dąży do deformacji form na rzecz koloru, jego drżenia i oddziaływania.